Blog jij regelmatig over je vakgebied? En vraag jij je wel eens af of je daar niet méér mee zou kunnen doen? Een boek schrijven en publiceren bijvoorbeeld?
De gemakkelijke weg is om je blogs simpelweg te bundelen in een boek. Maar daarmee heb je nog geen volwaardig boek. Daarvoor heb je een goed doordachte structuur, een heldere opbouw en een spanningsboog nodig. Alleen zó hou je de aandacht van de lezer van begin tot eind vast.
Maar hoe doe je dat?
In deze online cursus van zes lessen, laat ik je zien hoe je op basis van je businessblogs een volwaardig boek schrijft. Je leert hoe je structuur en een spanningsboog aanbrengt, hoe je de aandacht van de lezer van begin tot eind vasthoudt en waar je op moet letten tijdens het schrijven.
Met deze cursus help ik jou om op een gestructureerde manier aan de slag te gaan.
De kosten van deze cursus bedragen 129.00 Euro
‘Stimulerend’
‘Heel professioneel en ondersteunend’
‘Mijn verhaal is nieuw leven ingeblazen’
‘Het voelde echt als ‘samen schrijven’'
‘Heel goed en het gaf mij een duwtje in de rug’
‘Het verhaal is enorm gegroeid. Zowel in mijn hoofd als op papier'
‘Supergaaf!’
Wil je weten hoe het er in een workshop aan toe gaat? Bekijk dan deze video.
Registreren InloggenEr zijn geen activiteiten gepland.
Reactie
Brigitte Ars